Zielony Klaun ze swoją bezdenną walizką spotyka na swojej drodze kochającą babcię, która niekoniecznie ulepi dużo pierogów, ale za to swoją energią i zapałem rozśmieszy każdego do łez.

Duet Klaunów przebędzie niesamowitą drogę przez cyrkową żonglerkę, szczudła, monocykle i wiele, wiele innych. Spektakl jest przeznaczony dla widzów w każdym wieku. 

Klaunada - spektakl familijny dla każdego  - spektakl w duecie

“Zielonomu i Babci” to swego rodzaju sequel “ZielonoMu”, który zostaje rozszerzony o dodatkową postać uroczej zielonej babci, partnerującej klaunowi w jego przygodach.

Babci w spektaklu daleko do stereotypowej starszej pani kojarzonej z powolnością i laską w ręce. Zielona Babcia to żywa i energiczna kobietka niejednokrotnie zaskakująca swoją gibkością i umiejętnościami. Starsza pani, obarczona bagażem doświadczeń, wnosi do spektaklu odrobinę nostalgii i wzruszeń, m.in. ckliwym i przepięknym numerem z balonikiem.

W spektaklu nie brakuje jednak zabawy i żartów. Występy kaczych przyjaciół czy scena miłosna dwóch żółciutkich kaczuszek, które w musicalowym stylu wyznają sobie miłość jest tym właśnie elementem.

Zabawa i sielanka co rusz zostają naruszane przez ataki krwiożerczego rekina wypełnionego straszliwym pluszem. Rekin przeszkadza w każdym numerze doprowadzając do nieuniknionego starcia, w którym okazuje się brać udział więcej morskich żarłaczy. Po wykańczającej walce potwory zostają pokonane, a widzowie są świadkami jedynej na świecie żonglerki rekinami. 

Widowisko wypełnione jest licznymi gagami opartymi na relacji postaci oraz interakcji z widownią.

Opis i historia spektaklu 

ZAMÓW 

Czas trwania:

Obsada:

 

Rekwizyty:

50 minut

Jasiek Grządziela,

Maciej Słowik

diabolo, monocykl, maczugi, piłeczki

ZielonoMu i Babci

WRÓĆ

Informacje dodatkowe

Spektakl zawiera dużą dawkę interakcji z widzem, przez co każdy występ jest niepowtarzalny.

Istnieje możliwość przeprowadzenia z widownią animacji cyrkowych  z użyciem profesjonalnego sprzętu kuglarskiego biorącego udział w spektaklu.

 

Jasiek Grządziela - Dyrektor Teatru JaSię.

gjasiekrz@gmail.com

+(048) 798 534 110

Wrocław

Odwiedź nas !