Opis i historia spektaklu 

WRÓĆ

ZAMÓW 

Spektakl "Zielonomu" to klaunada Teatru JaSię przeznaczona dla widowni w każdym wieku. Opowieść o perypetiach Zielonego klauna i jego bezdennej walizce rozweseli nawet najbardziej zachmurzonych. Jest to pokaz żonglerki takimi rekwizytami jak piłki, maczugi, kółeczka, diabolo, piłeczki pingpongowe. Nie zabraknie rozmaitych gagów, rozśmieszaczy i sztuczek nie do końca magicznych… Wszystko to opatrzone zostało zielonymi barwami całej scenografii i oczywiście samego klauna.

ZielonoMu

Klaunada - spektakl familijny dla każdego  - spektakl solowy

“ZielonoMu” to prapremierowy spektakl rozpoczynający działalność Teatru JaSię w 2013 roku.

Przez wiele lat ewoluował zderzając się z widzami z całej Polski. Oglądając go w roku 2013 oraz ponownie w 2020 roku nikt nie powiedziałby, że to ten sam spektakl. To jest właśnie istota improwizacji, którą jest klaunada, jako sztuka.

“ZielonoMu” czerpie garściami z widowni, traktując ją jak drugiego aktora. Co rusz widzowie pojawiają się na scenie aby odegrać rolę w najróżniejszych numerach prowadzonych przez zielonego klauna. Widowisko Teatru JaSię udowadnia, że ludzie potrafią się ze sobą świetnie porozumieć bez słów.

Klaun tylko za pośrednictwem gestów oraz mimiki naprowadza swoich scenicznych gości na całkiem skomplikowane czynności. Niejednokrotnie okazuje się, że zostaje odkryty nowy ekwilibrystyczny talent.

Show jest wyjątkowo dynamiczne. Na widzów co rusz czekają nowe wrażenia wydobywające się z zielonej walizki.  Przygodom Zielonego Klauna towarzyszy cały wachlarz emocji, które jak najlepszy przewodnik prowadzą widownię, by ostatecznie zamienić się w śmiech.

Kolejne perypetie przeplatane są pokazem niezwykłych umiejętności ekwilibrystycznych Zielonego Klauna, który z początku wydaje się być fajtłapowatym nieudacznikiem, lecz szybko udowadnia, że jest to jedynie rola podbijająca serca dzieci i dorosłych.

Czas trwania:

Obsada:

Rekwizyty:

50 minut

Jasiek Grządziela

monocykl, maczugi, piłeczki, balony, formy lalkowe

Informacje dodatkowe

Spektakl zawiera dużą dawkę interakcji z widzem, przez co każdy występ jest niepowtarzalny.

Istnieje możliwość przeprowadzenia z widownią animacji cyrkowych  z użyciem profesjonalnego sprzętu kuglarskiego biorącego udział w spektaklu.

 

Jasiek Grządziela - Dyrektor Teatru JaSię.

gjasiekrz@gmail.com

+(048) 798 534 110

Wrocław

Odwiedź nas !