Tym razem na drodze Zielonego Klauna i jego bezdennej walizki pojawia się dwójka kolorowych przyjaciół: Niebieski i Pomarańczowa. Różnorodność charakterów i duża ilość niesamowitych postaci pojawiających się z połączenia trzech kolorów stwarza prześmieszny klimat całego spektaklu. Wszystko opatrzone porządną dawką ekwilibrystyki takimi sprzętami jak piłki, maczugi, monocykle, szczudła i wiele wiele innych.

Informacje dodatkowe

Spektakl zawiera dużą dawkę interakcji z widzem, przez co każdy występ jest niepowtarzalny.

Istnieje możliwość przeprowadzenia z widownią animacji cyrkowych  z użyciem profesjonalnego sprzętu kuglarskiego biorącego udział w spektaklu.

 

Czas trwania:

Obsada:

 

Rekwizyty:

50 minut

Jasiek Grządziela,

Duet Artystyczny TITU

monocykl, maczugi, piłeczki, szczudła, formy lalkowe

Spektakl “Trzy kolory” to klaunada na trzech aktorów udowadniająca, że miłość między myśliwym a lisem jest możliwa. Współpraca Teatru JaSię i duetu artystycznego Titu tworzy kolorowy spektakl wychodzący poza konwencję poprzednich projektów Teatru JaSię, przełamując zieleń kolorami palonej sieny i błękitu paryskiego. W widowisku nie zabraknie popisów żonglerskich, wyścigów monocyklowych i pojedynków na szczudłach. Miłośnicy muzyki również odnajdą coś dla siebie. Odegrany zostanie bowiem niepowtarzalny koncert na piłę i młotek. 
W najbardziej dramatycznym momencie pogoni leśniczego za lisem, na arenę wkroczy wysłannik erosa - kupidyn we własnej osobie. Czy uda się zakopać topór wojenny? Czy miłość zwycięży? Przekonajcie się sami!
W spektaklu nie zabraknie aktywnego udziału widowni, która, podobnie jak w innych przedstawieniach teatru, razem z aktorami będzie tworzyć sceniczną historię.

Klaunada - spektakl familijny dla każdego  - spektakl trio

Trzy Kolory

WRÓĆ

ZAMÓW 

Jasiek Grządziela - Dyrektor Teatru JaSię.

gjasiekrz@gmail.com

+(048) 798 534 110

Wrocław

Odwiedź nas !